KIM JESTEŚMY

 

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu dedykowanych stron internetowych w oparciu o system Drupal. Tworzymy strony www, aplikacje webowe oraz sklepy internetowe. Jesteśmy zespołem programistów z kilkunastoletnim doświadczeniem w tworzeniu stron www.

Zależy nam, aby dostarczać naszym Klientom rozwiązania, które będą najlepszą wizytówką ich działalności. Tworzone przez nas strony internetowe są nie tylko atrakcyjne wizualnie – cechuje je również funkcjonalność i niezawodność. Tym, co jest dla nas niezwykle ważne, jest wspieranie naszych Klientów w realizacji ich celów biznesowych.

Bez względu na to, czy celem jest zwiększona sprzedaż czy budowanie wizerunku marki, stajemy zawsze na wysokości zadania, oferując stronę „uszytą na miarę”. Dzięki sprawnej pracy, a przede wszystkim dzięki jej efektom, cieszymy się pozytywnymi opiniami naszych Klientów.

NASZE TECHNOLOGIE

 
HTML5
95%
 
CSS3
95%
 
JAVASCRIPT
90%
 
PHP
85%
 
Drupal
95%
 

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ

W Pixel Web specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych w oparciu o system Drupal. Oto, co wyróżnia nasze usługi.

 

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych narzędzi. Strony tworzymy przede wszystkim w oparciu o nowoczesny i elastyczny system Drupal, co przekłada się na efekty w postaci strony internetowej „na czasie”.

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Nie musisz znać się na tworzeniu stron internetowych – to nasze zadanie. Specjaliści z kilkunastoletnim doświadczeniem wyręczą Cię w zaprojektowaniu strony, która skutecznie zrealizuje Twoje cele.

PEŁNE WSPARCIE

Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie naszej współpracy, a także wtedy, gdy prace nad stroną już się zakończyły. Sprawnie reagujemy na wszystkie problemy pojawiające się podczas budowania oraz rozwoju strony internetowej. Możesz liczyć na profesjonalny suport!

TERMINOWA REALIZACJE USŁUG

Szanujemy Twój czas, dlatego pracujemy sprawnie i zgodnie z ustalonym harmonogramem. Twoja strona internetowa będzie gotowa w wyznaczonym terminie.

Section Image

NASZA MISJA

Naszą misją jest tworzenie skutecznych stron internetowych, które realizują cele biznesowe naszych Klientów, reprezentujących zarówno małe, jak i średnie przedsiębiorstwa.

WIZJA

Jesteśmy firmą specjalizującą się w tworzeniu stron internetowych w oparciu o system Drupal, do której zgłaszają się Klienci z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oczekujący najwyższej jakości usług programistycznych.

FILOZOFIA FIRMY

W Pixel Web wierzymy, że ciągły rozwój naszych kompetencji przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Stale rozwijamy nasz warsztat, aby dostarczyć Ci skuteczny produkt – atrakcyjną i funkcjonalną stronę internetową, która będzie skutecznym narzędziem Twojego biznesu.

DLACZEGO MY

 

SŁUCHAMY

W Pixel Web wierzymy, że kluczem do sukcesu jest wsłuchanie się w potrzeby Klienta. Chcemy jak najlepiej zrozumieć Twoje oczekiwania, aby sprostać im w 100%.

MAMY DOŚWIADCZENIE

Dzięki doświadczeniu naszego zespołu możemy stworzyć dla Ciebie stronę internetową, która umożliwi Ci realizację Twoich celów biznesowych. Wiemy, jak tworzyć skuteczne strony www.

KREATYWNOŚĆ I WIEDZA

Wykonamy nie tylko responsywną i przyjazną użytkownikowi stronę internetową – zadbamy także o jej design.

PASJA

Tworzenie stron internetowych to nasza pasja, dzięki czemu śledzimy trendy, rozwijamy nasze kompetencje i wciąż się doskonalimy. Z entuzjazmem podchodzimy do każdego projektu